JOGOS UŽSIĖMIMAS KARTU SU TĖVELIAIS

Paskutinę rudens dieną jogos vadovė Reda Gurski pakvietė į bendrą  jogos užsiėmimą - jogos būrelį lankančius vaikučius ir jų tėvelius.

Tėveliai galėjo susipažinti, kokie žaidžiami su vaikais žaidimai prieš jogą, galėjo išbandyti lengvo tempimo, pasirąžymo ir atsipalaidavimo asanas, vėliau stebėjo vaikų su vadove atliekamas asanas, sekant pasaką. 

Vaikai lankydami jogą  išmoksta atsipalaiduoti, sukoncentruoti dėmesį, tampa lankstesni, patiria ramybės akimirkų.

Pasakos pagalba jogos asanas atlikti vaikams įdomu ir patinka.

 Antrokės Liepos mama Inga


SĖKMINGAS DEBIUTAS

21-oje pasiekimų ir verslo parodoje „Šiauliai 2016“., vykusioje Šiaulių arenoje sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos dainavimo studija "mokomės angliškai dainuodami", vadovaujama V. Kamrazerio. Tai buvo pirmas viešas studijos pasirodymas - mūsų vaikus girdėjo ir matė net tūkstantis žiūrovų. Linkime studijai kūrybinės sėkmės, lauksime naujų pasirodymų!

PRIMENAME, KAD STUDIJA REPETUOJA TREČIADIENIAIS PO PENKIŲ PAMOKŲ MUZIKOS KABINETE IR KVIEČIA NORINČIUS PRISIJUNGTI...


AIKIDO TREČIOKAMS

Trečiokai mokyklos salėje susitiko su aikido meistrais Roku, Eduardu, Martynu ir Egidijumi. Įdomu buvo pamatyti ne tik svečių atliekamus veiksmus, bet ir jų mokėjimą susikaupti, paklusti taisyklėms, elgtis ramiai ir garbingai. Trečiokai ir patys išbandė jėgas - patiesė ant kilimo kovos meistrus. Nuo jų neatsiliko ir mokytojos...


KARIŲ VIEŠNAGĖ

Minint Lietuvos karių dieną, mokykloje lankėsi KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariškiai. Jie papasakojo apie savo tarnybą, pademonstravo ginklus, atsakė į mokinių ir mokytojų klausimus.


BAIGĖSI STUDENČIŲ IŠ UŽSIENIO PRAKTIKA

Visą mėnesį mūsų mokykloje lankėsi ir padėjo mokytojoms dirbti trys studentės iš Ispanijos, Italijos ir Šveicarijos. Africa, Giulia, ir Lara džiugino vaikus ir mokytojus išradingais ir kūrybingais pristatymais apie savo šalis, padėjo vaikams darbuotis anglų kalbos pamokose. Studentai visada praturtina mokyklą puikiomis emocijomis, skirtingu požiūriu, jaunatviškumu ir kūrybingumu. Dėkojame jaunosios mokytojoms ir linkime joms sėkmės tolimesnėse studijose! 


TRADICINĖ DAILĖS DIENA

Šiemet dailės diena sužibo visų metų laikų spalvomis. Kiekvienos klasės komanda piešė po pasirinktą mėnesį. Piešinius neužilgo pamatysime kiemo galerijoje ir mokyklos koridoriuose. Pasidžiaukime savo vaikų kūrybiškumu ir talentu. Dėkojame dailės dienos dalyviams, o ypač -  mokytojai Nijolei uždarbų koordinavimą bei kantrybę!


MOKYKLOS MOKYTOJAI TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

   Mūsų mokykla jau dvejus metus bendradarbiauja su Šiaulių universitetu tarptautiniame projekte Tdivers, skirtame inkliuziniam ugdymui. Vokietijos mieste Liudvigsburge vyko projekto baigiamoji konferencija, kur Mokytojos Rasa Vilutienė, Lilija Norutienė bei Direktoriaus pavaduotojas Saulius pravedė pusantros valandos užsiėmimą partneriams iš šešių projekte dalyvaujančių šalių bei patys pasisėmė patirties iš kolegų. Neužilgo paskelbsime nuotraukų iš konferencijos. Šiuo metu galima peržiūrėti konferencijoje demonstruotą filmuką apie mūsų mokyklą bei mokytojų Lilijos, Sauliaus ir buvusio ketvirtoko Ūparto interviu. 


SVEIKINAME MOKYKLOS KOMANDĄ!

 

 

Mokyklos komanda, sudaryta iš ketvirtų ir trečių klasių mergaičių puikiai kovėsi tarpmokyklinėse  estafečių varžybose ant Akropolio ledo "Drąsūs, stiprūs, vikrūs". Vedamos komandos lyderės trečiokės Adrianos mūsų mokyklos mergaitės pasipuošė trečios vietos medaliais ir parvežė į mokyklą prizininkų taurę.

Sveikiname ir džiaugiamės!