DISKUSIJA ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTERIJOJE

Moksleivių kalėdinių atostogų metu mūsų mokyklos mokytojos Rasa Vilutienė ir Lilija Norutienė dalyvavo diskusijoje, kurią organizavo  Švietimo ir mokslo ministerija.  Joje buvo pristatyti  ir aptarti Lietuvos mokinių pasiekimai tarptautiniuose IEA TIMSS ir OECD PISA tyrimuose. Buvo kalbama, kokią įtaką rezultatams turėjo ugdymo programos, mokyklos vidaus tvarka bei mokyklos kultūra, kokie psichologiniai veiksniai galėjo įtakoti tyrimų rezultatus. Panelinėje diskusijoje buvo numatytos būsimosios veiklos, galinčios gerinti mokinių pasiekimus. Tikimės, kad informaciją ir diskusijų idėjas mokytojos sėkmingai panaudos darbe.

SVEIKINAME!

Baigėsi mokyklos šachmatų pirmenybės. Tarpusavyje rungėsi 24 dalyviai. Po atkaklių kovų pirmą vietą laimėjo 4 B klasės mokinys Tonis Misiulis. Antrą vietą - 2 B klasės mokinys Julius Urnėžius, o trečią – Teodoras Vernys iš 4 B klasės.

Šaškių varžybose dalyvavo 29 klasės mokiniai. Pirmą vietą laimėjo Emilis Jonas Mikalauskas iš 2 B klasės. Antrą vietą užėmė 1 A klasės mokinys Augustas Valuckas. Trečiosios vietos laimėtojas Dovydas Grušas iš 3 A klasės.

Sveikiname varžybų nugalėtojus!

Parengė direktorius Edmundas Valuckas

KALĖDINIS SPEKTAKLIS "SAULĖS" KONCERTŲ SALĖJE

Pilna "Saulės" koncertų salė prisirinko pažiūrėti mūsų vaikų kalėdinio spektaklio "Katės namai". Džiaugiamės vaikų ir mokytojų bendru darbu, dėkojame artistams, organizatoriams, bei tėveliams, padėjusiems ruoštis spektakliui bei palaikiusiems spektaklio metu. Daugiau nuotraukų galite rasti čia.

SVEIKINAME MOKYKLOS KOMANDĄ!

Mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai dalyvavo Šiaulių miesto 1-4 klasių moksleivių sporto žaidynėse „Jaunasis olimpietis“. Pirmokų komanda laimėjo pirmos vietos taurę bendrakomandinėje įskaitoje. Asmeninėje įskaitoje 1 B klasės mokinys Paulius Veliulis užėmė 1-ąją vietą šuolio į tolį rungtyje. 1 A klasės mokiniai Augustas Valuckas ir Emilis Stockis laimėjo pirmąsias vietas bėgdami 200 m ir 30 m. 4 B klasės mokinė Andrėja Šimkutė laimėjo antrąją vietą 200 m bėgime tarp ketvirtokų.

SVEIKINAME ŠAŠKIŲ TURNYRO NUGALĖTOJAS!

Baigėsi mokyklos mergaičių šaškių turnyras. Čempione tapo trečiokė Emilija Seniūnaitė. Nedaug nuo nugalėtojos atsiliko prizininkės Brigita Abukaitytė bei Karolina Stungytė Tiitsu. Kova buvo labai įtempta - prizininkes vieną nuo kitos skyrė tik vienas taškas! Sveikiname nugalėtojas,  lauksime sėkmingų jų pasirodymų atstovaujant mokyklą. Galutinę šaškių turnyro lentelę  galite peržiūrėti čia.

KETVIRTOKAI ANGLŲ KALBOS KONKURSUOSE

Gruodžio aštuntąją keturi 4b klasės mokiniai Brigita, Gerda, Justas ir Stefanas dalyvavo miesto mokyklų anglų kalbos konkurse "CHRISTAMAS TREASURE HUNTING". Jie  kartu su dar dešimt kitų mokyklų ketvirtokų komandų "Romuvos" progimnazijoje ieškojo "Kalėdinio lobio". Užduotis reikėjo atlikti įvairių modernių technologijų pagalba, taigi vaikai ne tik turėjo  daug žinoti apie Kalėdas ir jų tradicijas Anglijoje, bet ir  tas užduotis greitai ir tiksliai atlikti. Didžiuojamės mūsų ketvirtokais laimėjusiais II-ąją vietą!